WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH 

Jest 3 produktów.

Wyposażenie obiektów sportowych – gama produktów firmy Gammasport (firma posiadająca na swoim koncie liczne realizacje związane z wyposażeniem boisk i stadionów włoskich lig piłki nożnej, siatkowej, ręcznej itp.):
● szeroki asortyment bramek do piłki nożnej (wymiary 5/2 m, 3/2 m oraz 7,5/2,5 m) wykonanych ze stali i aluminium o ciekawych rozwiązaniach technologicznych, zarówno przenośnych jak i stacjonarnych;
● bramki do piłki ręcznej aluminiowe oraz stalowe o różnym systemie montażu;
● wyposażenie boiska siatkarskiego (słupki, osłony, stoiska sędziowskie itp.);
● kompleksowe wyposażenie boisk do beachsoccera (bramki, linie, chorągiewki itp.);
● wyposażenie szatni sportowych;
● ponadto asortyment do tenisa, koszykówki i wielu innych.

Podkategorie

  • BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ

    W naszej ofercie znajdą Państwo bramki do piłki nożnej. Dostępne w kilku rozmiarach - tradycyjne stadionowe, jak i mniejsze, idealne do zastosowania na sali. Trwała konstrukcja zabezpieczona przez malowanie proszkowe zapewnia bezproblemowe i długoletnie użytkowanie. W asortymencie znajdą Państwo nie tylko bramki do piłki nożnej, ale także akcesoria w postaci kół transportowych. Duży wybór oraz atrakcyjne ceny gwarantują, że każdy znajdzie tu rozwiązanie odpowiadające jego potrzebom.

    Nasze bramki do piłki nożnej to gwarancja zadowolenia - sprawdź naszą ofertę!

  • PIŁKOCHWYTY

    W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia placów gry w postaci konstrukcji piłkochwytowych wykonanych zarówno z aluminium, jak i stali (różne typy siatek, splotów oraz kolorów tworzyw). Posiadamy szeroki zakres rozwiązań dedykowanych do różnych zastosowań (piłka nożna, tenis ziemny itp.). Ze względu na sieć dostawców jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Oferujemy piłkochwyty z opcją montażu bądź dostawy niezbędnych elementów do samodzielnej instalacji konstrukcji we własnym zakresie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

    Nasze piłkochwyty to gwarancja zadowolenia - sprawdź naszą ofertę!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów