WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW SPORTOWYCH 

Jest 3 produktów.

Wyposażenie obiektów sportowych – gama produktów firmy Gammasport (firma posiadająca na swoim koncie liczne realizacje związane z wyposażeniem boisk i stadionów włoskich lig piłki nożnej, siatkowej, ręcznej itp.):
● szeroki asortyment bramek do piłki nożnej (wymiary 5/2 m, 3/2 m oraz 7,5/2,5 m) wykonanych ze stali i aluminium o ciekawych rozwiązaniach technologicznych, zarówno przenośnych jak i stacjonarnych;
● bramki do piłki ręcznej aluminiowe oraz stalowe o różnym systemie montażu;
● wyposażenie boiska siatkarskiego (słupki, osłony, stoiska sędziowskie itp.);
● kompleksowe wyposażenie boisk do beachsoccera (bramki, linie, chorągiewki itp.);
● wyposażenie szatni sportowych;
● ponadto asortyment do tenisa, koszykówki i wielu innych.

Podkategorie

 • BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ
  BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ

  W naszej ofercie znajdą Państwo bramki do piłki nożnej. Dostępne w kilku rozmiarach — tradycyjne stadionowe, jak i mniejsze, idealne do zastosowania na sali. Do wykorzystania na orlikach, w szkołach czy halach sportowych. Trwała konstrukcja zabezpieczona przez malowanie proszkowe zapewnia bezproblemowe i długoletnie użytkowanie. W asortymencie znajdą Państwo nie tylko bramki do piłki nożnej, ale także akcesoria w postaci kół transportowych — wszystko dla wygody użytkowania. Duży wybór oraz atrakcyjne ceny gwarantują, że każdy znajdzie tu bramki do piłki nożnej odpowiadające jego potrzebom.

  Solidne bramki do piłki nożnej

  Dostępne w naszym asortymencie bramki do piłki nożnej wykonane są zgodnie z normami europejskimi. Mogą więc Państwo mieć pewność, że każdy model może być wykorzystywany nie tylko podczas treningów, ale również oficjalnych zawodów sportowych. Solidne stelaże oraz bardzo trwałe siatki to cechy charakterystyczne każdego proponowanego przez nas produktu.

  Nasze bramki do piłki nożnej to gwarancja zadowolenia — sprawdź naszą ofertę!

 • PIŁKOCHWYTY
  PIŁKOCHWYTY

  W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia placów gry w postaci konstrukcji piłkochwytowych wykonanych zarówno z aluminium, jak i stali (różne typy siatek, splotów oraz kolorów tworzyw). Posiadamy szeroki zakres rozwiązań dedykowanych do różnych zastosowań (piłka nożna, tenis ziemny itp.). Ze względu na sieć dostawców jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zlecenia. Oferujemy piłkochwyty z opcją montażu bądź dostawy niezbędnych elementów do samodzielnej instalacji konstrukcji we własnym zakresie. Sam wybierasz odpowiedni wariant.

  Piłkochwyty dostosowane do Twoich potrzeb

  Wysokie ogrodzenia proponowane przez naszą firmę doskonale sprawdzą się nie tylko na orlikach i stadionach do piłki nożnej. Piłkochwyty znajdują zastosowanie także na boiskach tenisowych oraz stadionach lekkoatletycznych. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie do Waszych potrzeb – solidna konstrukcja z pewnością będzie niezawodnie służyć przez bardzo długi czas.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów