HAMAKI 

Jest 10 produktów.

Podkategorie

 • LINIA RELAX
  LINIA RELAX

  Stanowi najwyższą katalogowo linię produktową o niepowtarzalnym wzornictwie i ciekawych stylistycznie rozwiązaniach. Doskonale połączenie drewna sosnowego z ręcznie zaplataną bawełną czy poliestrem sprawia wrażenie pięknej, niepowtarzalnej surowości. Smaku dodają gustowne wyłożenia w kolorach ecru oraz żółtym.

 • LINIA CARAIBI
  LINIA CARAIBI

  Linia CARAIBI to oferta skierowana do osób szczególnie ceniących sobie fantazje kolorystyczne oraz nietuzinkowy design.

 • LINIA DE LUXE
  LINIA DE LUXE

  Linia DE LUXE to linia hamaków posiadająca swój własny charakter. Różnorodne tworzywa i kolorystyka sprawiają, że ta gama produktów dociera przede wszystkim do osób szukających połączenia tradycyjnego hamaku z nieprzeciętną stylistyką.

 • LINIA HOLIDAY
  LINIA HOLIDAY

  Linia HOLIDAY to oferta produktów trochę tańszych, niemniej ciekawych i ciągle przykuwających uwagę. Jeżeli chcecie Państwo odmienić oblicze swojego ogrodu, to jest kolejna propozycja właśnie dla Państwa.

 • LINIA CLASSIC
  LINIA CLASSIC

  CLASSIC to najtańsza linia oferowanych przez nas hamaków. Stanowi połączenie zdobnictwa z linii DE LUXE w tańszym wydaniu. Są to głównie hamaki plecione mechanicznie z włókien polipropylenowych. Choć zwolennicy bawełny, również znajdą dla siebie coś ciekawego.

 • STELAŻE
  STELAŻE

  Czyli wszystko co potrzebne by Państwa hamak prezentował się najokazalej. Proponujemy Państwu kilka modeli stelaży, w zależności od tego czy mają być stosowane z fotelami, gniazdami, sofą a może tradycyjnymi hamakami. Wybór wzorów dodatkowo został rozwinięty o rodzaj surowca z którego są one wykonane.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów